Sekretariatet

AA - Region Midtjylland    
 Rybjergvej 67 Telefon: 27152022
 7870 Roslev Bank: 1551 0912646 (Giro: 091-2646)
  E-mail: aa.dk.regionmidt@gmail.com

 

Regionsrådet

Formand: Frank J  formand@aaregionmidt.dk
Næstformand: Anne Maj R naestformand@aaregionmidt.dk
Sekretær: Jørgen FH sekretaer@aaregionmidt.dk
Kasserer: Preben H kasserer@aaregionmidt.dk
HSR repræsentant: Ivan W  HSR-rep-a@aaregionmidt.dk
HSR repræsentant: Dorthe BS HSR-rep-b@aaregionmidt.dk

 

Udvalg nedsat af Regionen

Informationsudvalg: Betty K infoudvalg@aaregionmidt.dk
Håndbogsudvalg: Charlotte T haandbog@aaregionmidt.dk

 

Funktioner i Regionen

Speakerbank: Alan J speakerbank@aaregionmidt.dk
Webmaster: Niels O webmaster@aaregionmidt.dk

 

Regionens repræsentanter i AA-danmark

HSR formand: Charlotte T HSR-formand@aaregionmidt.dk
HSR repræsentant: Ivan W HSR-rep-a@aaregionmidt.dk
HSR repræsentant: Dorthe BS HSR-rep-b@aaregionmidt.dk
Revisor:  Niels Otto revisor@aaregionmidt.dk
TEU: Pia BH TEU-rep@aaregionmidt.dk
LIv: Betty K LIv-rep@aaregionmidt.dk
Servicehåndbog: Charlotte T service-hb@aaregionmidt.dk
Nordisk delegeret: Charlotte T nordisk@aaregionmidt.dk
International delegeret: Ole K international@aaregionmidt.dk
AA-Data: Niels O webmaster@aaregionmidt.dk

 

  [For nærmere beskrivelse af poster og udvalg se Servicehåndbog for regionen og "AA Servicehåndbog for Danmark"]

 

Regionens repræsentanter til Servicekonferencen 2019

1.års delegeret Anders 1aars-delegeret-a@aaregionmidt.dk
1.års delegeret Betty K 1aars-delegeret-b@aaregionmidt.dk
1.års delegeret Jørgen FH 1aars-delegeret-c@aaregionmidt.dk
2.års delegeret Helle K 2aars-delegeret-a@aaregionmidt.dk
2.års delegeret Pia BH 2aars-delegeret-b@aaregionmidt.dk
3.års delegeret Rie LR 3aars-delegeret-a@aaregionmidt.dk
3.års delegeret Anders A 3aars-delegeret-b@aaregionmidt.dk
3.års delegeret Frank J 3aars-delegeret-c@aaregionmidt.dk
3.års delegeret Anne Maj R 3aars-delegeret-d@aaregionmidt.dk
4.års delegeret Peter K 4aars-delegeret-a@aaregionmidt.dk
4.års delegeret Dorthe V 4aars-delegeret-b@aaregionmidt.dk